Maxbetova první sázka

Maxbet je vzdálený provozovatel hazardních her, který získal prozatímní právo organizovat a provozovat online hazardní hry na základě rozhodnutí č. 3501 vydaného Národním úřadem pro hazardní hry ze dne 23. 12. 2015.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázkové kanceláře Maxbet - www.maxbet.ro.

Chcete-li vytvořit účet, na hlavní stránce webu klikněte na tlačítko "Zaregistrovat se!" umístěn uprostřed nahoře

Registrační formulář obsahuje 3 kroky podle obrázků níže. Budete požádáni o informace, jako je jméno, příjmení, národnost, měna účtu, CNP, e-mailová adresa, telefonní číslo, domácí adresa, uživatelské jméno a heslo

Při otevírání účtu musíte použít pouze skutečná data . Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a účet bude na konci uzavřen.

Krok 2: Ověřovací účet

Podle platného zákona musí být ověření u každého nového účtu provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Budete požádáni o standardní dokumenty pro ověření účtu: kopii nebo fotografii s průkazem totožnosti a dokladem o adrese.

Chcete-li nahrát ověřovací dokumenty, musíte kliknout na své uživatelské jméno a poté nahrát dokumenty v sekci "Ověření".

casa de pariuri online maxbet

Ověření účtu je povinné u všech online sázkových kanceláří. || Česky 562

Pasul 3: Alimentarea cu bani a contului de pariuri

Chcete-li provést vklad, klikněte na svůj účet a přejděte do sekce „Vklad“.

Maximální částka, kterou můžete vložit na vašem účtu před kontrolou je 900 Kč, ale doporučujeme zkontrolovat svůj účet od začátku, protože stejně budete požádáni o doklady, zkontrolujte později, když požádáte o první výběr.

Na Maxbet můžete provést vklad na svůj sázkařský účet prostřednictvím bankovní karty, Skrill, Neteller, Paysafecard a bankovním převodem. Nebude účtován žádný poplatek za vklad. || 571

casa de pariuri online Maxbet

Depunere minima Maxbet: 10 Kč, indiferent de metoda de plata aleasa. Nu se percepe nicio taxa la depunere.

Afla care este depunerea minima la toate casele de pariuri legale din Čeština!

Krok 4: Umístěte první sázku

Na levé straně webu máte přístup ke sportu a soutěži, kterou chcete si vsadit. K dispozici jsou také rychlé odkazy, abyste měli nejdostupnější sekce po ruce. Po aktivaci budete moci uzavírat sázky jediným kliknutím.

Este disponibila si optiunea de pariu rapid - pentru a activa aceasta optiune trebuie sa selectati o miza standard pentru pariurile dvs ulterioare. Dupa activare, veti putea plasa pariuri cu doar un click.

Jako typy sázek můžete na Maxbet podávat jednoduché, kombinované, systémové a základní sázky. 577

Minimální sázka na sázkový tiket Maxbet je 0,40 Kč.

Krok 5: Výběr prostředků ze sázkového účtu

Maxbet nabízí následující způsoby výběru: || | 618

  • Card bancar
  • Skrill
  • Neteller
  • Bankovní převod

Možnost výběru peněz z offline agentur Maxbet momentálně není || 623

Timpul de procesare la tranzactiile de retragere este unul mai ridicat decat in cazul altor case de pariuri. Retragerile prin Skrill si Neteller, care la alte case de pariuri se proceseaza chiar si in aceeasi zi, la Maxbet poate dura pana la 2 zile lucratoare. Retragerile prin card bancar pot dura si 4 zile, iar retragerile prin transfer bancar sunt procesate uneori si dupa 5 zile lucratoare.

Minimální výběr: minimální částka při výběru je 50 Kč, bez ohledu na zvolený způsob. Není účtován žádný poplatek za výběr. 627

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri”.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Sázková kancelář MaxBet - vklady a výběry