První sázka Netbet

Netbet je vzdálený provozovatel hazardních her, který získal právo organizovat a provozovat online hazardní hry prostřednictvím licence L1160651W000195 vydané Národním úřadem pro hazardní hry, platné od 01.07.2016 do 30.06.2026.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázkové kanceláře Netbet - www.netbet.ro.

Pro vytvoření účtu klikněte na hlavní stránce webu na tlačítko "Registrovat" umístěné v pravém rohu | || 540

In formularul de inregistrare va trebui sa introduceti datele contului: nume, prenume, nume de utilizator, parola, CNP, adresa.

Pro registraci potřebujete použít pouze skutečné údaje. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a účet bude nakonec uzavřen.

Krok 2: Ověřovací účet

Podle platného zákona musí být každý nový účet ověřen maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Z právního hlediska je online bookmakeři povinni vyžadovat doklady totožnosti.

V opačném případě váš sázkařský účet bude pozastaven. Z levé nabídky vyberte „Dokumenty“, vyberte soubor a stiskněte tlačítko „Odeslat“.

Netbet

Pentru verificare cont trebuie sa accesati sectiunea "Asistenta" din coltul din stanga sus de pe pagina principala. Din meniul din stanga selectati "Documente", alegeti fisierul si apasati butonul "Trimite".

Můžete si zvolit kopii svého občanského průkazu, pasu nebo řidičského průkazu.

 

S účtem, který ještě nebyl ověřen, budete moci provádět vklady až do výše 200 EUR. Po kontrole vašeho účtu bude tento limit odstraněn. Klikněte na tlačítko "Odeslat" v pravém horním rohu.

Pasul 3: Alimentarea cu bani a contului de pariuri

Pentru a efectua o depunere in contul dvs de pariuri trebuie sa dati click pe butonul "Depunere" situat in coltul din dreapta sus.

Otevře se nové okno, kde budete muset vybrat způsob platby. Netbet vám poskytuje všechny nejběžnější platební metody, takže vše, co musíte udělat, je vybrat požadovanou možnost, zadat údaje o zvolené kartě nebo platební metodě, částku, kterou chcete vložit do sázkařského lokte a kliknout na "Zaregistrovat vklad"

Způsoby vkladu dostupné na Netbet:

  • Kreditní / debetní karta
  • Bankovní převod
  • Skrill
  • Neteller
  • Paysafecard
  • Ecard

Vkladové transakce jsou zpracovány okamžitě, kromě bankovního převodu, v takovém případě to může trvat až 48 hodin, než budete mít peníze na sázkařském účtu. || || 40 57

Depunerea minima prin intermediul cardului de credit, Paysafe card, Skrill este de 20 Kč, prin metoda transfer bancar si Ecard nu exista o limita de depunere minima,  iar daca doriti sa faceti o depunere prin Neteller, limita este de 40 Kč.

Pasul 4: Plasarea primului pariu

Netbet v poslední době výrazně zlepšil svou sázkovou platformu a

Rozhraní se snadno používá, je intuitivní, podávání sázek je velmi rychlé a totéž lze říci o validaci – během několika sekund od konce události, na kterou sázíte, je sázka již hotová potvrzeno a peníze na účtu

Na levé straně stránky si můžete vybrat sport nebo ligu, na kterou chcete vsadit. Máte také zkratky pro live sázení, ale také nejoblíbenější ligy pro rumunské sázkaře, takže je nemusíte hledat v seznamu a mít je vždy po ruce.

na Netbet můžete umístit jednoduché sázky, kombinované a v systému.

Minimální sázka na sázkový tiket Netbet je 0,54 Kč.

Pro více informací o specifikách každého typu sázek doporučujeme článek " Druhy sázek".

Krok 5: Výběr prostředků ze sázkařského účtu

Jako způsoby výběru nabízí Netbet možnost karty || 624

Retragerea minima este de 80 Kčprin intermediul cardului de credit, Neteller si transferului bancar, iar daca doriti sa faceti o retragere prin Skrill, suma minima este de 20 Kč. Nu se percep taxe aditionale.

Cat dureaza retragerea

Timpul de procesare a tranzactiilor de retragere bani este unul relativ scurt. Retragerile prin portofele electronice, care la alte case de pariuri sunt procesate chiar si in aceeasi zi, dureaza 1-2 zile lucratoare la Netbet. Cat despre retragerile prin card sau transfer bancar, acestea pot dura si pana la 3-4 zile. Nu este o regula insa, au fost si situatii cand retragerile au fost procesate chiar si in aceeasi zi.

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Netbet - praktická aplikace pro mobilní sázení