První sázka na PublicWin

Publicwin je vzdálený provozovatel hazardních her, který získal prozatímní právo organizovat a provozovat online hazardní hry na základě rozhodnutí 1307 vydaného Národním úřadem pro hazardní hry, platného od 1. srpna 2017.

Krok 1 – Zaregistrujte svůj účet

Online sázení Publicwin: www .publicwin.ro

Chcete-li vytvořit účet, v pravé horní části hlavní stránky najdete tlačítko s názvem „Zaregistrovat se nyní“. Po stisku tlačítka se otevře jediné okno, do kterého musíte zadat své uživatelské údaje, osobní údaje a také jejich potvrzení

  • Uživatelské údaje: uživatelské jméno, heslo, opakované heslo, datum narození , e-mailová adresa, opakujte e-mailovou adresu, vyberte osobní otázku (adresovanou při každém výběru), zadejte osobní odpověď, zadejte (zkopírujte) kód jako bezpečnostní opatření. jméno / adresa), jméno, příjmení, ulice, číslo ulice, PSČ, země, město, číslo mobilního telefonu.
  • Date personale: titular (domn/doamna), prenume, nume, strada, numarul strazii, codul postal, tara, orasul, numarul de telefon mobil.
  • Potvrzení: potvrzení / odmítnutí, že jste rumunským občanem, CNP (pokud jste jste rumunským občanem), potvrzení / popření, že máte daňové bydliště v Česká republika, zaškrtnutí políčka, podle kterého jste dovršili 18 let a souhlas s obchodními podmínkami, nepovinné zaškrtnutí políčka, podle kterého souhlasíte se zasíláním informací (e-mailem) od Publicwin.

Po otevření účtu obdržíte e-mail na uvedenou adresu a pro ověření účtu musíte kliknout na odkaz v e-mailu.

thumb_5b6a9e4fee2ca_1533713999.jpg

Je nutné používat pouze skutečné údaje při registraci. Následně budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které, pokud je neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a bude nakonec uzavřen. || Česky 544

Pasul 2 – Verificarea contului

Podle platného zákona ověření účtu musí být provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky budou převedeny do státního rozpočtu.

Pro ověření účtu musíte zaslat kopii vašeho ID (občanský průkaz, pas nebo řidičský průkaz). Dokument lze odeslat přímo z webu. Jednoduše se přihlaste ke svému účtu a poté vyberte ze seznamu vlevo sekci „Ověřit účet“. Soubor musí mít velikost do 5 MB.

thumb_5b6a9e938aafd_1533714067.jpg

Krok 3: Proveďte hotovost na sázkařském účtu

Chcete-li provést vklad, přejděte do sekce "Můj účet" na pravé straně stránky a ze seznamu vlevo, přejděte do podkategorie „Vklady“.

Vkládat můžete online prostřednictvím nejoblíbenějších metod, včetně kreditních / debetních karet (VISA / Mastercard), virtuálních peněženek Skrill a Neteller , přes Paysafecard nebo bankovním převodem, zatímco offline můžete vkládat bez karty u agentur Publicwin.

Minimální částka

Minimální vklad je 10 lei prostřednictvím agentur, 20 lei prostřednictvím Skrill, Neteller a Paysafecard, respektive 50 lei kreditní kartou a bankovním převodem. Maximální vklad je 10 000 lei prostřednictvím Paysafecard, 20 000 lei prostřednictvím Skrill a Neteller, 25 000 lei prostřednictvím bankovního převodu a kreditních karet, respektive 45 000 lei prostřednictvím offline agentur.

5b6a9f2387b7a_1533714211.jpg

Krok 4: Umístěte první sázku

Chcete-li vsadit, vyberte kategorii Sport a poté požadovaný sport a soutěž z nabídky na levé straně stránky. Uprostřed stránky si budete moci prohlédnout zápasy příslušné soutěže, přičemž každá soutěž obsahuje několik typů sázek. Jakmile najdete typ sázky, o které si myslíte, že by mohla být vítězná, vyberte ji a umístěte ji na sázkový tiket, tiket napravo na stránce. Pokud chcete na tiket umístit další sázky, zopakujte výše uvedený postup

Na Publicwin můžete uzavírat jednotlivé sázky, více tiketů nebo systémové sázky. Po přidání všech zápasů na tiket budete moci vidět celkové kurzy, které se počítají jako součin mezi jednotlivými kurzy. Poté umístěte sázku do odpovídajícího pole, případná výhra se vypočítá vynásobením celkového kurzu vkladem. || Česky 590

5b6a9f6ea7f8b_1533714286.jpg

Ca la majoritatea caselor de pariuri online ce dispun de agentii offline,  Minimální vklad na Publicwin je 1 Kč.

Pro více informací o specifikách jednotlivých typů sázek doporučujeme článek " Druhy sázek ".

Pasul 5: Retragerea fondurilor din contul de pariuri

Chcete-li provést výběr, vyberte svůj účet a poté podkategorii „Výběr“ . Výběry můžete provádět pomocí své kreditní karty, virtuálních peněženek Skrill a Neteller, bankovním převodem, ale také offline prostřednictvím agentur Publicwin.

Kromě bankovního převodu všechny metody vyžadují, abyste před výběrem provedli vklad. Minimální výběr z agentur Publicwin je 10 lei, pomocí virtuálních peněženek je to 20 lei a bankovní kartou a bankovním převodem je to 50 lei. Maximální výběr prostřednictvím agentur je 45 000 lei, prostřednictvím Skrill a Neteller je to 20 000 lei a prostřednictvím karty a bankovního převodu 25 000 lei.

Doba na zpracování výběru přes agentury je několik hodin, přes virtuální peněženky 1-2 dny, bankovní kartou 3-5 dní a bankovním převodem může přesáhnout i týden .

Žádný způsob výběru neúčtuje poplatek. online – daň z příjmu

thumb_5b6a9fc16a4cd_1533714369.jpg

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri “.

Zaslal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Sázková kancelář PublicWin - vklady a výběry