První sázka na Sportingbet

Sportingbet je vzdálený provozovatel hazardních her, který získal právo organizovat a provozovat online hazardní hry prostřednictvím licence L1160656W000327 vydané Národním úřadem pro hazardní hry, platné od 01.09.2016 do 31.08.2026.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázení | || 538 Sportingbet – www.sportingbet.ro.

Na hlavní stránce webu klikněte na tlačítko v horní části v pravém rohu, "Zaregistrujte se nyní!" pro vytvoření nového účtu

K dokončení procesu registrace je třeba provést dva kroky na obrázcích níže. V prvním kroku budete požádáni o následující osobní údaje: titul (pan/paní), jméno, příjmení, datum narození, osobní číselný kód, země bydliště, kraj, město, PSČ, adresa, email adresa a

Po zadání těchto informací můžete přejít ke druhému kroku, kde budete požádáni o následující informace: uživatelské jméno, heslo, měnu účtu a tajnou otázku.

Po kontrole dvě políčka pro přijetí podmínek a bonusu, v případě, že chcete získat bonus za otevření účtu, klikněte na tlačítko "Vytvořit účet".

K registraci potřebujete použít pouze skutečné údaje. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a bude nakonec uzavřen.

Krok 2: Ověření účtu

Ověření účtu musí být podle platného zákona provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Po kliknutí na tlačítko "Vytvořit účet" automaticky obdržíte ověřovací e-mail na e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity/věku a také vaší adresy.

Pro ověření identity a Musíte nahrát fotografii nebo naskenovanou kopii vašeho občanského průkazu. Pokud se adresa vašeho současného bydliště liší od adresy uvedené ve vašem občanském průkazu, budete požádáni o doložení vašeho současného bydliště. Chcete-li potvrdit své současné bydliště, můžete nahrát účet za energie nebo výpis z účtu.

Maximální částka, kterou můžete vložit, dokud nebude účet ověřen, je 800 Kč. Dokud nebude účet ověřen, nebudou zpracovány žádné výběry. Proveďte vklad na svůj sázkařský účet. Klikněte na tlačítko "Odeslat" v pravém horním rohu a vyberte požadovaný způsob z dostupných.

Pasul 3: Alimentarea cu bani a contului de pariuri

Pentru a plasa primul pariu trebuie mai intai sa faceti un depozit in contul dvs de pariuri. Dati click pe butonul "Depuneti" din coltul din dreapta sus si selectati metoda dorita din cele disponibile. 

Minimální vklad - Bez ohledu na zvolený způsob vkladu je u Sportingbet limit 40 Kč.

Vklady jakýmkoli způsobem platby jsou zdarma; Sportingbet si neúčtuje poplatek za vklad. Pokud provedete vklad prostřednictvím Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Paysafecard nebo Promocode, nebudete moci uplatnit bonus za registraci. || Česky 583

Important: doar depozitele efectuate prin intermediul Visa, Mastercard, Entropay si transfer bancar rapid se califica pentru bonusul la inregistrare. Daca efectuati o depunere prin intermediul Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Paysafecard sau Promocode, nu va veti putea revendica bonusul la inregistrare.

Pasul 4: Plasarea primului pariu

Dupa ce v-ati alimnetat contul de pariuri cu bani puteti plasa primul pariu.

Nabídka webu je intuitivní a navigace mezi sekcemi je snadná. Na levé straně stránky si můžete vybrat sport a událost, na kterou chcete vsadit. Také máte možnost přidat určité události do oblíbených, abyste k nim měli snadnější přístup.

Jako typy sázek můžete na Sportingbet podávat jednoduché, kombinované a systémové sázky. =

Minimální sázka na sázky Sportingbet tiket je 1 Kč.

Pro více informací o typech sázek doporučujeme článek " Druhy sázek"

Krok 5: Výběr prostředků ze sázkařského účtu

Sportingbet nabízí následující způsoby výběru:

  • Visa
  • Skrill
  • Neteller
  • Paysafecard
  • Rychlý bankovní převod
  • Entropay

Výběr prostředků musí být proveden stejným způsobem, jakým jste provedli vklad. Je důležité si uvědomit, že Mastercard není jedním z akceptovaných způsobů výběru.

Výběry jakoukoli platební metodou jsou zdarma; Sportingbet si neúčtuje poplatek za výběr

Doba zpracování platby je poměrně rychlá. Obecně platí, že při výběru kartou nebo bankovním převodem je doba zpracování 1-2 dny. Pokud jde o peněženku Skrill nebo Neteller, doba zpracování byla v některých případech pouze několik hodin, peníze byly na účtu k dispozici ve stejný den, kdy byl požádán o výběr.

Podrobnosti týkající se daních vybíraných státem z výher online sázení, doporučujeme článek „ Zákon o online sázení – daň z výher

Vložil: || | 656

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Sázková kancelář Sportingbet - vklady a výběry