První sázka na Stanleybet

Stanleybet je provozovatel hazardních her na dálku, který získal právo organizovat a provozovat online hazardní hry na základě licence L1160971W000196 vydané Office National Games for Gambling , platné od 01.07.2016 do 30.06.2026.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázkové kanceláře Stanleybet - www.stanleybet || Česky 545

Pentru creare cont nou trebuie sa dati click pe butonul "Inregistrare" din coltul din dreapta sus.

Formularul de inregistrare este structurat in 3 parti si vi se vor solicita aceleasi informatii pe care vi le solicita si alte legální online sázkové kanceláře v Česká republika: jméno, příjmení, uživatelské jméno, e-mailová adresa, adresa bydliště, CNP a další osobní údaje

Pro registraci potřebujete použít pouze skutečné údaje. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a bude nakonec uzavřen.

Krok 2: Ověření účtu

Ověření účtu musí být podle platného zákona provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Ihned po vyplnění a odeslání formuláře pro otevření účtu je prvním požadovaným ověřením vaše e-mailová adresa. Na e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali, je odeslán automatický e-mail se zprávou obsahující odkaz, který musíte pro aktivaci účtu použít.

Po kliknutí na aktivační odkaz budete přesměrováni na stránku, kde musíte nahrajte své doklady totožnosti. V první fázi budete požádáni o kopii občanského průkazu. Tento krok máte možnost přeskočit ihned po registraci, ale je vyžadováno ověření.

pariuri online Stanleybet

Dokud nebude dokončen proces ověření identity, nebudete moci provádět vklady vyšší než 850 Kč. Také výběry budou povoleny pouze po ověření

Po odeslání jsou dokumenty ověřeny do 1–5 dnů od účtu:

Pasul 3: Alimentarea cu bani a contului de pariuri

La Stanleybet aveti 3 metode de alimentare a contului:

  • Skrill
  • Bankovní karta
  • Přímo v agenturách, bez karty

Minimum, které můžete vložit na svůj účet online sázení přes Skrill a bankovní kartu, je 20 Kč.

Pokud se rozhodnete pro přímý vklad v agentuře, potřebujete kopii newsletteru a uživatelské jméno účtu. Následně jsou peníze na účtu okamžitě k dispozici

Stanleybet si neúčtuje žádný poplatek za vklad. Pokud nemáte ověřený účet, můžete na svůj účet vložit maximálně 850 Kč.

Krok 4: Podání první sázky

relativně snadné použití, pokud jste nováčkem online sázení

Na levé straně stránky si můžete vybrat sport a soutěž, na kterou chcete vsadit

Na Stanleybet můžete podávat jednoduché, systémové a základní sázky. || 610

Minimum sázka na sázkový tiket Stanleybet je 2 Kč.

Pro více informací o specifikách každého typu sázek doporučujeme článek " Typy sázek " . 623

Pasul 5: Retragerea fondurilor din contul de pariuri

Retragerile sunt posibile prin intermediul acelorlasi 3 metode pe care le intalnim si la depunere:

  • Skrill
  • Card bancar
  • Přímo do agentury

Minimul pe care il puteti retrage prin Skrill sau card bancar este de 20 Kč. Teoretic, Stanleybet nu aplica niciun comision la retragere, dar suma pe care o veti primi in cont dupa procesarea retragerii este mai mica decat suma pe care ati retras-o, cel mai probabil din cauza schimbului valutar. Dvs aveti cont de pariuri in Kč, iar casa de pariuri are cont in Euro, astfel, va avea loc conversia Kč-EUR-Kčsi de aici si suma mai mica pe care o primiti in cont.

Při výběru přímo z agentury, musíte si nejdříve na místě domluvit schůzku. Jakmile si domluvíte schůzku, musíte počkat na potvrzovací e-mail od agentury a poté lze peníze vybrat po 24 hodinách.

Pokud nemáte ověřený účet, nemůžete vybrat. Podrobnosti si přečtěte výše v části „Krok 2: Ověření účtu“.

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri”.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Stanleybet - aplikace pro mobilní sázení