První sázka na Unibet

Unibet je vzdálený provozovatel hazardních her, který získal právo organizovat a provozovat online hazardní hry prostřednictvím licence L1160657W000330 vydané Národním úřadem pro hazardní hry, platné od 01.09.2016 do 31.08.2026.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázení | || 538 Unibet – www.unibet.ro.

Pro registraci nového účtu musíte kliknout na tlačítko "Registrovat" umístěný v pravém horním rohu na hlavní stránce webu. V první sekci budete požádáni o následující osobní údaje: jméno, příjmení, e-mailovou adresu, datum narození a CNP. V dalším kroku budete muset zadat svou aktuální adresu, PSČ, město a telefonní číslo. V předposledním kroku budete požádáni o uživatelské jméno, které chcete používat, heslo a odpověď na bezpečnostní otázku. V posledním kroku stačí zaškrtnout políčko u obchodních podmínek a potvrdit, že je vám více než 18 let. || Čeština: 543

Formularul de creare cont este structurat in 4 sectiuni, prezentate in imaginile de mai jos. In prima sectiune va sunt solicitate urmatoarele date personale: prenume, nume, adresa de email, data nasterii si CNP. La pasul urmator va trebui sa introduceti adresa curenta, codul postal, orasul si numarul de telefon. La penultimul pas vi se solicita un nume de utilizator pe care doriti sa il folositi, parola, si raspunsul la intrebarea de securitate. La ultimul pas nu va ramane decat sa bifati casuta aferenta termenilor si conditiilor si sa confirmati ca aveti peste 18 ani.

K registraci potřebujete použít pouze skutečné údaje. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a účet bude na konci uzavřen.

Krok 2: Ověřovací účet

Ověření účtu musí být podle platného zákona provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Po dokončení procesu otevření účtu musíte zaslat kopii svého občanského průkazu, pasu nebo řidičského průkazu, abyste svůj účet ověřili.

Krok 3: Hotovost z účtu || 557 = == Unibet má přibližně všechny obvyklé způsoby vkladu: kreditní / debetní karta (Visa, Mastercard, Maestro, Entropay), paysafecard, bankovní převod.

Unibet dispune de aproximativ toate metodele uzuale de depunere: card credit/debit (Visa, Mastercard, Maestro, Entropay), paysafecard, transfer bancar.

Minimální částka, kterou můžete vložit prostřednictvím kreditní / debetní karty, je 50 Kč, prostřednictvím paysafecard je to 25 Kča bankovním převodem není stanoven žádný limit. | || 560 = == Nemůžete provádět vklady prostřednictvím e-peněženek Skrill a Neteller, což je pro mnoho sázkařů nevýhoda a paysafecard jsou okamžité. Pokud se však rozhodnete pro bankovní převod, může transakce trvat 1–2 dny v závislosti na bance, u které máte účet.

Nu puteti efectua depuneri prin intermediul portofelelor electronice Skrill si Neteller, ceea ce pentru multi pariori reprezinta un inconvenient.

Ca si timpi de procesare a tranzactiilor, depunerile prin intermediul cardului de credit/debit si paysafecard sunt instantanee. Daca optati insa pentru un transfer bancar, tranzactia poate dura 1-2 zile, in functie de banca la care aveti cont.

Krok 4: Umístěte první sázku

Unibet má platformu velmi intuitivního sázení s moderním designem. V nabídce na levé straně webu máme v horní části zástupce živých zápasů, ale také zápasů, které brzy začnou.

Ze stejné postranní nabídky můžeme vybrat sport a událost chceme vsadit

Jako typy sázek můžete na Unibet podávat jednoduché, kombinované a systémové sázky.

Minimální sázka na sázkový tiket u Unibet je 1 Kč.

Pro více informací o specifikách jednotlivých typů sázek doporučujeme článek " Typy sázek".

Krok 5: Výběr prostředků ze sázkařského účtu

Jako způsoby výběru peněz Unibet nabízí možnost karty kreditní / debetní Visa a bankovní převod

Bez ohledu na způsob platby je minimální částka, kterou můžete vybrat, 65 Kč. Nejsou účtovány žádné poplatky za výběr. Maximální částka výběru není stanovena.

Výběr musí být proveden stejným způsobem, jakým jste provedli vklad. Stejně jako u vkladů je důležité poznamenat, že chybí elektronické peněženky Skrill a Neteller.

Doba zpracování výběru je obecně krátká a liší se podle bankovního účtu. Byly případy, kdy byl výběr zpracován ve stejný den jako výběr kartou a peníze byly na osobním účtu k dispozici během několika hodin. Obecně je doba zpracování výběrů 1–2 dny. online – daň z příjmu

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri “.

Zaslal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Unibet - kouzelné aplikace pro mobilní sázení