První sázka na Winmasters

Winmasters je vzdálený provozovatel hazardních her, který získal právo organizovat a provozovat online hazardní hry prostřednictvím licence L1160650W000194 vydané Národním úřadem pro hazardní hry, platné od 01.07.2016 do 30.06.2026.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázkové kanceláře Winmasters -www.winmasters.ro.
Na hlavní stránce webu klikněte na tlačítko "Registrovat" umístěné v pravém horním rohu. || | 546 = == V registračním formuláři, který se vám otevře, vyplňte své osobní údaje a zaregistrujte svůj účet. Poté automaticky obdržíte e-mail pro ověření vaší e-mailové adresy. Po kliknutí na e-mailový odkaz bude váš účet aktivován.
In formularul de inregistrare care vi se deschide completati cu datele dvs personale si inregistrati-va contul. Ulterior veti primi automat un email de verificare a adresei de email. Dupa ce dati click pe linkul din email, contul dvs va fi activat.
Při otevírání účtu je nutné používat pouze skutečná data. Následně budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a účet bude na konci uzavřen.

Krok 2: Ověřovací účet

Ověření účtu musí být podle platného zákona provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Maximální částka, kterou můžete vložit na neověřený sázkařský účet, je 900 Kč, ale doporučujeme zkontrolovat účet od začátku, protože stejně budete požádáni o všechny dokumenty později, když || English 559

Documente necesare pentru verificare cont

Pro prokázání totožnosti vyžaduje Winmasters naskenovanou kopii vašeho občanského průkazu nebo pasu nebo obrázek s vaším telefonem.
Pro důkaz způsob platby budete požádáni o obrázek karty, ze kterého jasně odlišíte poslední 4 číslice čísla karty (zbytek číslic doporučujeme skrýt). Pokud se rozhodnete pro elektronickou peněženku, Skrill nebo Neteller, musíte odeslat snímek obrazovky svého účtu, který ukazuje, že jste dříve provedli vklad u Winmasters.
Sekci věnovanou nahrávání dokumentů lze otevřít kliknutím na „Můj účet“ a výběrem poslední možnosti ze seznamu před tlačítkem pro odhlášení. || 564
Winmasters

Pasul 3: Alimentarea cu bani a contului de pariuri

Pentru a plasa primul pariu trebuie mai intai sa faceti o depunere in contul dvs de pariuri. Dati click pe butonul "Depuneti" din coltul din dreapta sus si selectati metoda dorita din cele disponibile.
Minimální výše vkladu - liší se v závislosti na způsobu platby následovně:
Minimální vklad bankovní kartou, Skrill, Neteller, Paysafecard a Zebra Pay: 40 Kč
Minimální vklad rychlým bankovním převodem: 200 Kč
Doba zpracování transakce: peníze jsou k dispozici na účtu okamžitě pro vklady bankovní kartou, Skrill nebo Neteller a do 3–5 pracovních dnů expresním bankovním převodem.
Žádné poplatky za vklady nejsou účtovány. Minimální částka, kterou můžete vložit, je 40 Kčprostřednictvím všech dostupných platebních metod, kromě rychlého bankovního převodu, kde je limit 250 Kč.

Pasul 4: Plasarea primului pariu

In luna Noiembrie 2016 Winmasters a lansat o noua platforma de pariuri cu o interfata mai rapida, un design mai modern, cote mai mari si multe alte schimbari in bine.
Rozhraní webu je intuitivní a navigace v průřezu je snadná. Na levé straně webu si z postranního menu můžete vybrat sport, zemi nebo soutěž, které je součástí zápasu, na který chcete vsadit.
Jako typy sázek můžete na Winmasters uzavírat jednoduché sázky, kombinované a v systému.
Minimální sázka na sázkový tiket Winmasters je 1 Kč.
Pro více informací o typech sázek doporučujeme článek "|| | 590 Tipuri de pariuri ".

Krok 5: Výběr prostředků ze sázkového účtu

Peníze je třeba vybrat stejným způsobem, jaký jste použili . také provedl vklad. Pokud jste provedli vklad prostřednictvím paysafecard nebo Zebra Pay, můžete požádat o výběr hotovosti pouze bankovním převodem nebo na kartu. Pokud vybíráte bankovním převodem, minimální částka je 350 Kč.
Retragere minima: suma minima pe care o puteti retrage este de 80 Kčprin Skrill, Neteller sau pe card. Daca retrageti prin intermediul transferului bancar, suma minima este de 350 Kč.
Pokud jde o bankovní kartu, můžete vybírat také kartou Mastercard nebo Maestro, což u || = jiných sázkových kanceláří není možnécelelalte case de pariuri.
Winmasters účtuje 3% provizi za každý výběr ve splátkách, pokud vydělali vyšší částky. V poslední době nebyly hlášeny žádné takové situace, ale pokud se ocitnete v této situaci, zanechte prosím komentář na naší stránce, na stránce profilu sázkové kanceláře Winmasters.
In trecut au fost semnalate situatii in care clientii au fost platiti in rate daca au castigat sume mai consistente. In ultima perioada nu au mai fost semnalate astfel de situatii, insa daca va veti regasi in aceasta situatie, va rugam sa lasati un comentariu la noi pe site, in pagina de profil a casei de pariuri Winmasters.
Časové zpracování transakcí je relativně dobré a se liší v závislosti na zvoleném způsobu platby. Výběry kreditní kartou, Skrill nebo Neteller obvykle trvají 1-2 dny a výběry bankovním převodem do 4 dnů. Doporučujeme článek "
Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “ Zákon o online sázení – Daň z výher”.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Sázková kancelář Winmasters - vklady a výběry