Recenze sázkové kanceláře TotalBet

Ve světě offline sázení je TotalBet známým jménem, ​​zejména v malých městech a venkovských oblastech naší země.

Na webu tbet.ro právě probíhá sekce „Agentury“, jak mi potvrdil operátor call centra. Za těchto podmínek vám mohu poskytnout pouze údaje z konce roku 2018, podle kterých v zemi fungovalo přes 1900 agentur TotalBet umístěných převážně v barech na vesnicích, v obcích a malých městech země.

Societatea detinatoare a licentei de functionare este SC PARI BET TOTAL SRL, cu sediul in Pitesti, judetul Arges. Activitatea TotalBet se desfasoara conform Licentei de organizare de jocuri de noroc, corespunzatoare deciziei nr. 2885 din 21.12.2018 a O.N.J.N.

Tato strategie využívání oblastí méně dostupných velkým provozovatelům offline sázení se zdá být inspirativní a zisková. Dá se předpokládat, že vzdělávání v sázení těch, kteří sázejí v barech, je na nižší úrovni, a pokud jsou sázky umístěny po jednom nebo dvou popelech, je možné, že přehlednost sázkařů nebude ani při maximálním kurzu.

A odtud může zisk sázkové kanceláře přicházet denně, neustále, i když krůček po krůčku.

Nechme tedy předpoklady a podívejme se, co nám Total Bet nabízí.

Aplikace a rozhraní TotalBet

Rozhraní webu TotalBet je jednoduché, deduktivní a docela přátelské. Ve skutečnosti existuje několik stránek k procházení, konkrétně: „Domů“, „Sportovní sázení“, „Lotto“, „Kouzelný míč“, „Výsledky“ a „Propagační akce“.

V sekci "Sportovní sázení" je nabídka sázek rozdělena podle dnů. O možnosti „Zkontrolovat celkový sázkový tiket“ budu hovořit níže

TotalBet - nabídka sázek

Nabídka sázek od TotalBet není příliš štědrá. V době psaní tohoto článku jsem našel v nabídce osm sportů: fotbal, tenis, basketbal, házená, hokej, volejbal, pólo a snooker.

Sportů je v nabídce opravdu hodně, ale nejdůležitější věcí v offline sázkové kanceláři je fotbal. Některé opravdu zajímavé možnosti a u jiných sázkových kanceláří poměrně vzácné, jako například „totální ofsajd v zápase“ nebo „ penalta a červená karta v zápase."

Oferta pentru pariuri  TotalBet fotbal nu este chiar de lepadat, am intalnit niste optiuni chiar interesante si destul de rar intalnite la alte case de pariuri, precum „total de offside-uri in meci” sau „penalty si cartonas rosu in meci”.

Kromě zavedených možností sázení, typu 1, x, 2, dvojité šance nebo celkového počtu gólů, máme také sázky na rohy a karty, na časové intervaly, kde góly jsou vstřeleny nebo dokonce „kombo sázka“, kdy můžeme vsadit na více kombinací sázek na stejný zápas, jako například „1 a 0-3 góly“ nebo „2 a alespoň dva góly v prvním poločase“.

Minimální sázka je pouze 1 leu, díky čemuž je Total Bet velmi oblíbená

TotalBet bonusuri

Bonusul TotalBet are, cumva firesc, denumirea de Total Bonus si se acorda pentru biletele ce contin intre 5 si 20 de evenimente sportive. 

Podmínkou pro udělení bonusu je, že zápasy na tiketu mají minimální kurz 1,25

V TotalBet máme také podobné akce „kouzelné kurzy“ a „kouzelné navíc“ s "super kurzy" a "super extra" od Sázková kancelář Superbet. Pro sázkaře jde o hodnotnější kurzy, u kterých je zisková marže sázkové kanceláře nižší.

"Kouzelné kurzy" lze kombinovat s jakýmkoli jiným zápasem kromě základního zápasu. Na tiketu lze hrát několik magických kurzů, ale nabídka takových kurzů není příliš bohatá.

Na jednom tiketu lze odehrát minimálně 5 zápasů („extra magie“ + další minimálně 4 zápasy); také kurzy „extra magic“ nelze kombinovat se základním zápasem, ale lze je kombinovat se zápasy „magic odds“.

Kontrola tiketu TotalBet

I když mluvíme o offline agentuře, tikety hrané na TotalBet mohou být také zkontrolovat online jednoduchým způsobem na webových stránkách sázkové kanceláře. stav tiketu „Vítěz“ nebo „nevítěz“. .

Codul unic al biletului se introduce in campul special denumit “Verificare bilet” de pe prima pagina a site-ului si aflam imediat statusul biletului, “castigator” sau “necastigator”.

Verificare bilet Total Bet

Modalitati de contact TotalBet

Singura modalitate de contact valabila in acest moment este cea de call-center, cu trei numere de telefon valabile. 

Myslím, že moje touha psát o TotalBet opadla v nevhodnou chvíli, protože sekce na webu nazvaná „Agentury“ byla nefunkční, stejně jako ostatní sekce webu, jak jsem řekl dříve. Slib získaný od jednoho z operátorů call centra oslovit někoho z vedení, kdo by mi mohl poskytnout informace o počtu agentur a jejich geografické poloze, nakonec nebyl dodržen.

Je jasné, že jsem zestárnul a můj půvab, kdysi neodolatelný, už neplatí ani u offline sázkových kanceláří.

Důsledek

„Sportovní sázení Total Bet“ zůstává konceptem offline sázkové kanceláře, který se ujímá zejména na venkově oblasti, kde nejsou nároky na atraktivitu lokality a nabídku sázení příliš vysoké

Viitorul pariurilor este legat indisolubil de avantul tehnologiei, astfel incat pariurile online vor lua din ce in ce mai multa amploare chiar si in zonele mai indepartate de marile orase.

Chcete-li zjistit celou nabídku online sázení, která je právě na trhu k dispozici, nabízíme recenze pro všechny licencované sázkové kanceláře z Rumunska. To vám pomůže učinit správné rozhodnutí o tom, který sázkový dům je nejlepší pro vaši sázkovou strategii. Lepších výsledků sázení lze nepochybně dosáhnout, pokud máme více možností sázení a hodnotnější kurzy.strategia voastra de pariere. Fara doar si poate, se pot obtine rezultate mai bune la pariuri, daca avem la dispozitie mai multe optiuni de pariuri si cote mai valoroase. 

Z osobního, subjektivního hlediska jsou bookmakeři s nejatraktivnější nabídkou v online prostředí Betano a Unibet. Existují možnosti, které je třeba zvážit, když se chcete rozhodnout pro skutečně profesionální online sázkovou kancelář.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet