Recenze sázkové kanceláře WinnerBet

Winner Bet je offline bookmaker se sídlem na Maltě, který působí v Česká republika od roku 2013.

In momentul in care licenta pentru  bookmakeři se stala povinnou i u nás, Winner se vzdal provizorní licence online a zůstal aktivní pouze offline. Její licence pro offline provoz tedy pochází z prosince 2018.

V Česká republika je více než 200 offline agentur a možnost návratu vítěze v online prostředí se nezdá být jen utopia | 554

Spun acest lucru pentru ca Winner activeaza deja in mediul online in Marea Britanie, iar tendinte de expansiune exista atat catre piete atractive din vest, dar si din centru si est, asa cum este cea romaneasca.

Aplicatie si interfata site WinnerBet

Site-ul are o interfata intuitiva, generoasa, usor de accesat, ceea ce este un lucru foarte pozitiv pentru pariorii care apreciaza simplitatea aplicatiei de pariere.. Este intr-adevar o aplicatie ce ne propune o oferta sportiva bine organizata si gestionata, pentru a putea accesa rapid orice optiune de pariere ne dorim.

Na první stránce najdeme sekce „Domovská stránka“, „Sportovní sázení“, „Sázení v loterii“, „Promo akce“, „Výsledky“, „Statistiky“ , "Kariéra", ale také kontaktní údaje. , v dolní části stránky.

V nabídce vlevo na hlavní stránce je také sekce "Agentury", do které jsem se bohužel nedostal, i když jsem doufal, že najdu všechna místa, kde jsou vítězné offline agentury se nachází

Pro kontakt jsou k dispozici tři mobilní telefonní čísla a dvě různé e-mailové adresy, pro styk se zákazníky, ale také pro část spolupráce za účelem rozvoje obchodu.

Nabídka vítěze

U Winner Bet můžeme vsadit na události z 12 sportů, taková byla nabídka v době psaní tohoto článku: fotbal, tenis, basketbal, hokej, házená, volejbal, stolní tenis, snooker , plážový fotbal, futsal, rugby a šipky. Díval jsem se na nabídku zápasů Premier League a byl jsem příjemně překvapen, když jsem našel několik velmi zajímavých možností. potkávám ji příliš často.

Oferta fotbal este destul de generoasa, atat ca valoare a cotelor, cat si ca varietate, ca numar de optiuni de pariere.

Am analizat oferta pentru meciurile din Premier League si am avut surpriza placuta sa gasesc optiuni foarte interesante.

Sunt foarte multe optiuni pentru „total goluri”, de exemplu varianta „3-4 goluri” pe care eu nu am intalnit-o prea des.

Také jsem našel kombinované sázky " break nebo konečný a celkový počet gólů", ale také "dvojitá šance a celkový počet gólů", možnost sázení, která se mi moc líbí.

Nejsou zde žádné handicapové možnosti, ale existují evropské, ale v "celkové Cíle" sekci Našel jsem také asijskou verzi.

Můžete sázet živě na Winner Bet, za s zejména na fotbal a tenis, ale jako u většiny || 601 casele de pariuri offline, nabídka je omezena na klasické možnosti konečného výsledku a počtu gólů, respektive sad a shluků.

Bonusy a promo akce na vítěze

V sekci bonusy a akce, Vítěz není vůbec špatný. Zde jsou nejatraktivnější nabídky:

  • Uvítací bonus pro sportovní sázky až do výše 700 lei. Faktor obratu je poměrně velkorysý, 5krát se vztahuje na bonus pro Live sázky nebo předzápasové sázky, kde minimální kurz je 1,50 pro jednotlivé sázky a minimální kurz na událost je 1,30 pro kombinované a systémové sázky. Minimální vklad musí být 20 lei
  • Extra vítěz: Bonus ve výši 5 % až 100 % je udělen za více vstupenek, které zahrnují 6 až 20 akcí. Minimální kurz na tiketu musí být 1,25; || English: King James Version || zpět desetinásobek vkladu hraného na tiketu. Maximální kurz na událost na tiketu musí být maximálně 7,00, na tiketu dostanete zpět 10 % čisté výhry děleno podílem na prohrané události.

  • Winner 200: Daca ai un bilet cu o cota mai mare de 200 si pierzi un singur meci de pe bilet, vei  primi inapoi  de zece ori miza jucata pe bilet. Cota maxima pentru un eveniment de pe bilet trebuie sa fie de maxim 7.00;

  • Sansa Winner: Daca ai un bilet cu minim 11 meciuri de cota minim 1,25  si pierzi un meci de pe bilet, vei primi inapoi 10% din castigul net impartit la cota evenimentului pierdut.

Myslím, že tato akce bude vzpomenete si na slavný sázková šance, nu-i asa?

  • Výhoda pro vítěze: Zinic nabízí zvýšené kurzy na určité zápasy v nabídce, pouze na konečný výsledek a možnosti dvojité šance. Více zápasů tohoto typu lze přidat na tiket, ale nelze je kombinovat se zápasem v základní nabídce;

  • Winner Plus: Opět mluvíme o zvýšených kurzech nabízených v každý den na další sadu zápasů z nabídky Winner Bet. Abyste mohli využít této promo akce, musíte zkombinovat zápas Winner Plus s minimálně pěti dalšími událostmi. Zvýšené kurzy se vztahují pouze na konečný výsledek a možnosti dvojité šance Bonusy a promo akce inspirované oběma

   Dupa cum se poate vedea, Winner Bet ofera bonusuri si promotii inspirate atat de la  Sázková kancelář Superbet | || 639 , cat si de la  Sázková kancelář Fortuna. Vůbec mě to nemrzí, je to dobrá věc, pokud sázející těží z atraktivních nabídek.

Kontrola tiketu vítěze

Proces kontroly tiketu hraného ve Winner Bet je velmi jednoduchý:

  • Ve spodní části tiketu, vedle data jeho umístění, je online ověřovací kód;

  • Tento kód se zadává do bílého pole na pravé straně hlavní stránky. na tlačítko „Zkontrolovat".

  • Po zadání kódu a stisknutí tlačítka „Ověřit" budete moci zobrazit tiket. Kromě jejího stavu (vítěz / poražený / průběžná) se dozvíte i případnou hodnotu výhry. Navíc pro každý zápas na tiketu zjistíte jeho individuální stav, abyste věděli, které zápasy byly vítězné a které ne.

Důsledek

Sázka na vítěze je domov offline sázek, které lze považovat za hodné ocenění, pokud jde o sportovní nabídku, nabízené kurzy, bonusy a propagační akce a zákaznický servis. To znamená, že odkazujeme na ostatní offline sázkové kanceláře.

Naše stránka vám nabízí důkladnou analýzu online sázkových kanceláří, pentru a va familiariza cu avantajele clare ale utilizarii acestora si pentru a alege casa de pariuri potrivita strategiei de pariere a fiecaruia dintre voi

Betano sázkové kanceláře a Unibet sunt in topul preferintelor pariorilor ce ne viziteaza zilnic site-ul. Va stam la dispozitie zi de zi  cu informatii despre pariurile sportive, care sa va ajute sa faceti din aceasta pasiune una profitabila. 


Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet