Recenze od Armina Beta

Armin Bet je sportovní sázková kancelář založená v roce 2015 v Oradea. Možná i z tohoto důvodu se jeho distribuční oblast nachází především v okresech ve středu a na západě země, v tomto ohledu je přeborníkem okres Mures s více než 110 pobočkami. V Bukurešti jsou pouze dvě takové agentury, obě se nacházejí v sektoru 4.

Armin Bet má v době psaní tohoto článku celkem 612 offline agentur.

Zdá se, že Armin Bet úspěšně duplikoval model offline bookmakera TotalBet a otevřel sázkové kanceláře ve franšízovém systému, zejména ve venkovských oblastech.

Nabídka sportovních sázek Armin Bet

Nabídka sportovních sázek Armin Bet zahrnovala v době psaní tohoto článku 9 sportů. článek: fotbal, tenis, basketbal, volejbal, házená, hokej, snooker, florbal a kriket.

Na fotbalové zápasy Premier League a League 1 jsme měli 31 možností sázení. Všiml jsem si existence asijského handicapu plus/minus 1,5 gólu, což stojí za zmínku pro bookmaker offline. Další zajímavé možnosti sázení na fotbal z nabídky Armin Bet jsou: „brejk nebo finále“, „vyhrát kteroukoli směnu“, vícenásobné správné skóre, kombinace mezi konečným výsledkem a intervalem mezi góly a dokonce i kombinace mezi dvojitou šancí a celkovým počtem gólů.

V nabídce sázky na tenis opravdu musím pochválit existenci nastavitelných asijských handicapů, ale také celkem nastavitelných míčků, možností, které najdete pouze u Opravdu hodnotných sázkových kanceláří 25 zápasů na tiket

Bonusuri Armin Bet

Armin Bet are un bonus destul de generos, care poate mari castigul cu un procent de 100% la pariurile multiple, daca aveti minim 25 de meciuri pe bilet.

Tento bonus byl bohužel nedávno snížen. Ještě nedávno při 25 zápasech na tiket byl procentuální kurz 150 % a s 20 zápasy jste mohli vyhrát, stejně jako na dvojnásobný bonus Fortuna.

V kategorii akcí má Armin Bet stejné podobnosti s TotalBet, o kterém jsem se zmínil dříve, pokud jde o nabídky inspirované | || 563 casa de pariuri Superbet:

  • Armin Mega Odds – Na některé zápasy, jichž je málo, jsou denně nabízeny vyšší kurzy, kterým sázková kancelář přiřadí nižší ziskovou marži za 1 , x, 2 možnosti sázení. Na stejném tiketu můžete hrát několik takových Mega Odds. Lze je kombinovat s jakýmkoli jiným zápasem kromě základního zápasu; . Tento zápas musí být kombinován s minimálně 5 dalšími zápasy, včetně zápasů z Mega Cota.
  • Armin Plus -  Sunt tot meciuri oferite zilnic, ce au cote cote mărite pentru optiunile 1x2, dar se poate juca doar un astfel de meci pe bilet. Acest meci trebuie neaparat combinat cu minim alte 5 meciuri, printre care sunt acceptate si cele de la Mega Cota.
  • Football 6 – je podobná promo akci Super 6 od Superbet. Nabízí se šest vyrovnaných fotbalových zápasů, kde je kurz na jakýkoli typ sázky 1, x, 2 stejný - 2,85. Tiket se musí skládat pouze z těchto šesti zápasů, které lze hrát pouze s jedním vkladem 0,95 lei.

Kontrola tiketu Armin Bet

Každý sázkový tiket má jedinečný kód, který lze zadat do speciální sekce na stránce, kde najdete odpověď na otázku: „je tiket výherní nebo ne?“.

Zde jsou kroky ke kontrole tiketu:

  • Přejít na webovou stránku sázkové kanceláře
  • Klikněte na sekci "sportovní sázení"
  • Introducerea codului biletului in casuta din dreapta unde scrie , cu font verde, „Serie bilet”

Arminbet live

Z fyzických umístění Armin Bet, pouze odtud , lze podávat sázky live, zejména na fotbal.

Hlavní sázky live, které máte v Arminbet, jsou na možnosti „konečný výsledek“ a „celkový počet gólů“, ale pokud budete mít štěstí, můžete také vybrat „celkový počet hostitelských gólů“ nebo „celkový možnosti hostujících gólů." Možnosti sázení jsou omezené, ale vaše číslo lze vsadit pouze na konečný výsledek, kdo vyhraje probíhající set, nebo na správné skóre.

Am gasit insa si o oferta live interesanta pe tenis, nu doar de la turnee ATP, cat si de la challenger-uri si chiar turnee ITF. Optiunile de pariere sunt limitate insa vca numar, putandu-se paria doar pe rezultat final, cine castiga setul aflat in desfasurare sau pe scor corect. 

Kontaktovat Armin Bet

Sázkové kanceláře Armin Bet lze kontaktovat dvěma způsoby: e-mailem na [e-mail chráněný] a | || 615 [email protected], ale také telefonicky na čísle call centra.

Sázení Armin Bet – důsledek

Arminbet již má působivý počet vlastněných agentur, zejména v této oblasti rozvoj venkova země, nedalo by se říci, že jde o nerentabilní podnikání.

Nicméně pro ty, kteří chtějí hrát sportovní sázení na svém notebooku, tabletu nebo telefonu, doporučujeme online sázkové kanceláře licencované v naší zemi. Důvody pro tato doporučení jsou podrobně popsány zde. Rozmanitost možností sázení a hodnota kurzů jsou jen dva silné a podložené důvody, proč vás zvu k otevření účtů u online sázkových kanceláří, které sázející vysoce oceňují, jako je Betano nebo Unibet.

Hrajte online sázení a získejte stálé bonusy!

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet