Deset nejčastějších chyb, kterých se sázkaři dopouštějí a jak je můžeme napravit

V každém oboru člověk podléhá chybám a sportovní sázení není výjimkou. Zde vidíme, že se dělá mnoho chyb, některé až dětinské, které nás nutí přemýšlet, zda je za monitorem dospělý nebo nezletilý. Samozřejmě, jak všichni víme, sázet smí pouze osoby starší 18 let. Vidíme proto velmi užitečné pravidlo, které ukládají sázkové kanceláře s licencí v Česká republika, které některé obtěžuje. Říká, že do 30 dnů od vytvoření účtu musíte ověřit svá data zasláním kopie vašeho newsletteru. V opačném případě bude váš účet uzavřen.

Je těžké uvěřit, že existuje gambler, který od vstupu do tohoto světa online sázení neudělal alespoň jednu chybu. O chybách sázkařů by se dala napsat kniha o desítkách, možná i stovkách stránek. Dále uvedeme pouze nejčastější, ale také nákladné chyby. Uvedeme také některá řešení chyb, kterých se sázející dopustili. Pokud dodržíte 10 příkazů, je velmi velká šance, že vstoupíte do ráje sázkařů, kdy jste někdy čelili špatnému sázkovému období. Tím máme na mysli několik prohraných sázek v řadě. Stejně tak se může jednat o výhru sázek, na které jste vložili větší částku než obvykle. Po takové ztrátě je velké pokušení získat zpět ztracenou částku v co nejkratším čase. V takových případech může být váš úsudek zatemněn a riziko, že nebudete jasně myslet, je poměrně vysoké. Když se budete snažit co nejdříve získat zpět to, co jste ztratili, nebudete klást tak velký důraz na předpokládaná rizika a budete hledat vysoké kurzy, na které můžete vsadit live sázky. Protože obvykle je cílem sázení live získat ztracenou částku co nejdříve.

Jucatul la recuperare - cea mai proasta decizie pe care o poti lua

Nu exista parior care sa nu se fi confruntat vreodata cu o perioada proasta la pariuri. Prin asta ne referim la cateva pariuri la rand pierdute. La fel de bine, poate fi vorba si de pariuri necastigatoare pe care ai plasat o suma mai mare decat de obicei. Dupa o asemenea pierdere, tentatia de a recupera suma pierduta intr-un interval de timp cat mai scurt este una mare. In asemenea cazuri, judecata ti se poate intuneca, riscurile de a nu mai gandi limpede fiind destul de mari. In incercarea de a recupera cat mai repede ce ai pierdut, nu vei da o atat de mare importanta riscurilor asumate si vei cauta cote mari pe care sa plasezi pariuri live. Fiindca, de obicei, prin pariuri live se doreste recuperarea cat mai rapida a sumei pierdute.

  • Řešení

Nastavte maximální částku, kterou můžete prohrát v určitý den/týden a kdy dosáhnout limitu, dát si pauzu. To vás uklidní a pomůže vám znovu získat logické myšlení, pokud jde o sázení. Po několika hodinách nebo dnech se můžete vrátit k online sázkové kanceláři. Je ale velmi důležité nesázet, dokud se nesmiřte s myšlenkou, že jste tuto částku prohráli a že příště začnete znovu. S lepší morálkou se tedy výrazně zvyšuje šance na umístění výherní sázky.

Bez ohledu na to, jak velký je název týmu, může se pokazit, když to nejméně čekáte

O další chyba, na kterou jsem u začínajících sázkařů často narážel, ale nejen to, týká se týmů nebo jmenovaných hráčů. Mnoho lidí má mylný dojem, že pokud jste galantní tým a máte velmi nízký podíl na vítězství, jste od začátku vítěz. Což je evidentně špatně. Žádná sázka není 100% bezpečná, bez ohledu na to, jak malý je kurz. Existuje mnoho faktorů, vnitřních nebo vnějších, které ovlivňují zápas. A když říkáme „externí faktory“, nemáme na mysli pracovní desky.

  • Řešení

Před podáním sázky na tak velký tým si zjistěte co nejvíce podrobností o zápase, který jdou hrát. Tím máme na mysli postavení v tabulce, současnou formu doma/venku, historii nedávných přímých setkání, situaci nedostupnosti, motivaci pro ten zápas atd. Totéž musí udělat pro tým soupeře. Je zřejmé, že pokud se jedná o individuální sport, je třeba udělat totéž. Pokud jste si tedy na první pohled jisti vítězstvím velkého jména, po pečlivé analýze obou bojovníků možná nebudete stejného názoru.

Pokud je vám protivník neznámý, nedělejte to proměňte ho v bezpečnou oběť

Podobnou chybu, o které jsme hovořili výše, vidíme u mnoha sázkařů, když narazí na zápas, ve kterém neznají jeden z týmů. Pokud to nevědí, budou si automaticky myslet, že je slabá. Věci jsou ještě nebezpečnější, pokud jde o individuální sporty; například o tenisu. Zde hráč, o kterém jste neslyšeli, možná právě vstoupil do okruhu, ale může mít více kvalit než soupeř.

  • Řešení | a porovnejte je se soupeřovými. Pokud je obtížné je porovnávat, měli byste se vyhnout sázení na tento zápas. Vlastně by bylo nejlepší, kdybyste se vyhýbali zápasům, ve kterých soupeře neznáte. Samozřejmě si myslíme, že nemusíme říkat, že pokud žádného ze svých soupeřů neznáte, tak tomu zápasu ani nemusíte věnovat pozornost.

Intereseaza-te despre performantele jucatorului/echipei necunoscute si compara-le cu ale adversarei. In cazul in care sunt dificil de comparat ar fi bine sa eviti sa pariezi pe acel meci. De fapt, cel mai bine ar fi daca ai evita meciurile in care nu cunosti un adversar. Sigur, nu credem ca trebuie sa mai spunem ca, in cazul in care nu cunosti niciunul dintre adversari, nici macar nu trebuie sa bagi in seama acel meci.

Sázky uzavřené „srdcem“ vás pomalu dovedou k bankrotu

Ve stejné kategorii s těmito dvěma výše vstupují i ​​sázky uzavřené „srdíčkem“. To znamená vsadit na vítězství týmu, se kterým sympatizujete. Horší je, když se tento tým trápí ve druhé polovině tabulky nebo dokonce v sestupu.

  • Řešení

Při sázení není prostor pro subjektivismus. Pokud si opravdu nemůžete pomoct a nesázíte na svůj oblíbený tým, udělejte to za malý poplatek. V takových situacích je však lepší užít si hru s pivem v ruce, bez přemýšlení o sázení.

Nesázejte více, než si můžete dovolit prohrát

O regula pe care multi pariori nu o respecta vizeaza money managementul. Chiar daca la inceputul unei perioade de pariere stabilim un buget pe care ne juram ca nu il vom depasi, de multe ori nu se intampla. Asta deoarece suntem luati de val si dorim sa recuperam pierderile si, in plus, sa mai generam si ceva profit. Doar ca asta de cele mai multe ori nu se intampla si aproape ca nici nu realizezi cand bagi la pariuri banii programati pentru alta activitate. Abia din acel moment incep adevaratele probleme.

  • Řešení

Všichni procházíme špatnými časy, pokud jde o sázení. Když k tomu dojde a dosáhnete „dna sáčku“, doporučujeme vám dát si pauzu. Pokud tedy za určité období prohrajete více než 60 % -70 % z částky přidělené na sázky, je nutné si dát pauzu, abyste si sčistili myšlenky. Poté, co se na problém podíváte jinak, můžete pokračovat v sázení se zbývajícími 30 % -40 %. V případě, že tuto částku prohrajete, je nejlepším řešením rezignovat na ztrátu a začít znovu v příštích několika dnech. || Česky: King James Version ||

Kvalita je na prvním místě, nikoli kvantita

Existuje mnoho sázkařů, kteří umísťují tikety s více možnostmi. Logika říká, že čím je pravděpodobnější, že lístek ztratíte, tím více událostí lístek obsahuje. Ale pokušení dosáhnout většího zisku je většinou logické.

  • Řešení

Jasně, nikdo neříká, že nezkusit štěstí jednou nebo dvakrát týdně umístěním více než 10 událostí na tiket, řekněme. Rozpočet přidělený na tyto „bomby“ by však neměl přesáhnout 5 % z celkové částky. Profesionální sázkaři znají riziko, kterému se vystavují tím, že na tiket umístí více výběrů. Upřednostňují tedy sázky jednoduché sázky s jediným výběrem. Co dalšího má profesionální hráč na mysli, můžete zjistit z tohoto článku.

Nesázejte chaoticky

Chybou mnoha sázkařů je chaotické sázení. Tím máme na mysli sázení na jakýkoli sport, ať už jste v něm dobří nebo ne, na mnoho možností sázení a seznam by mohl pokračovat. Tímto způsobem je obtížné, ne-li nemožné, vytvářet dlouhodobý zisk. V krátkodobém horizontu je malá šance, že se to podaří. Nejvhodnějším umístěním by byl dokument Excel. Tímto způsobem si budete moci uspořádat svá sázková data, jak uznáte za vhodné. A po několika desítkách podaných a vybodovaných sázek si budete moci vytvořit názor na své oblíbené typy sázek a na ty, kterých byste se měli vzdát.

  • Solutie

Cand plasezi un pariu noteaza toate datele acestuia undeva unde sa poata fi mai usor de accesat si de modificat. Cea mai indicata locatie ar fi un document Excel. Astfel, vei putea aranja datele pariurilor cum iti convine. Iar dupa cateva zeci de pariuri plasate si notate iti vei putea forma o opinie in legatura cu tipurile tale favorite de pariu si cele la care ar trebui sa renunti.

Nesázejte na typy sázek, které nesázíte.

Nezřídka jsem se setkal s případy, kdy se sázející inspirovali na jiných místech a uzavírali typy sázek, které ani neznají. Nikdy nepochopíme, proč to dělám. Ale v dnešní době, kdy na internetu najdete jakoukoli definici, najdete vysvětlení pro určitý typ sázky snadno, ať už je jakkoli zamotané. Problém je, že někteří sázkaři se ani neobtěžují hledat na netu vysvětlení určitého typu sázky. Po uzavření sázky se probudí a přemýšlí, jaký je význam této sázky. Pokud neznáte význam konkrétního typu sázky, máte dvě možnosti: dozvědět se o daném typu sázky nebo sázku ukončit.

  • Solutie

Un parior trebuie sa stie intotdeauna ce pariaza, mai ales daca suma mizata este una insemnata. In cazul in care nu cunosti semnificatia unui anumit tip de pariu, ai doua optiuni: sa te informezi despre acel tip de pariu sau sa renunti la a mai plasa pariul. 

Nesázejte, dokud nejste fit

Chcete-li analyzovat zápas, musíte se soustředit, abyste měli co největší jistotu, že zvolíte správnou předpověď. Nebo to nelze udělat, pokud jste unavení, opilí nebo naštvaní po hádce s manželkou nebo tchyní. Koneckonců, jde o vaše peníze, se kterými musíte co nejlépe hospodařit. Také byste neměli začít sázet, pokud víte, že nebudete mít potřebný čas na provedení analýzy. Pokud sázíte, když nejste 100% fit, koncentrace klesá a zvyšuje se riziko prohry.

  • Solutie

Ar trebui sa eviti plasarea de pariuri atunci cand nu te afli intr-o stare optima. De asemenea, nu ar trebui sa te apuci de pariuri daca stii ca nu vei avea timpul necesar pentru efectuarea unei analize. Daca vei plasa pariuri cand nu esti 100% apt, gradul de concentrare scade, iar riscul de a pierde creste.  

Proboha, neexistují žádné bezpečné sázky. To není pravda. Neříkáme, že nejsou domluvené zápasy, protože jich je dost. Ale zná je málokdo a v žádném případě nebudou informace nikdy zveřejněny na netu, aby k nim měl přístup každý.

Spre surprinderea noastra, nu putini sunt pariorii care inca mai finanteaza tepari care, dupa spusele lor, ofera pariuri sigure. Asa ceva nu este adevarat. Nu spunem ca nu exista meciuri aranjate, fiindca sunt destule. Insa acestea se stiu de foarte putina lume si in niciun caz informatia nu va fi vreodata publicata pe net, pentru a avea acces toata lumea la ea. 

  • Řešení

Přestat připisovat zásluhy těm, kteří tvrdí, že mají zabezpečené zápasy, protože znají člena týmu, který se zápasu účastnil. Jsou to přeci jen cizí lidé a proč byste věřili cizímu muži, který vám slibuje takové aberace? Samozřejmě existují šikovní sázkaři, kteří inzerují především na facebookových skupinách. Peníze však až na ojedinělé případy žádat nebudou. Jde jen o běžné tipy, pečlivě analyzované, nikoli o takzvané bezpečné sázky. Ideální by ale bylo spolehnout se při sázení pouze na své argumenty a intuici. Pokud prohrajete, budete vědět, že jste to udělali „vlastními rukama.“

Postat de:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Prohráváte často sázkový tiket kvůli jedinému zápasu? Zde je to, co můžete udělat