Stanleybet – zkontrolujte online, zda jste vyhráli sázkový tiket!

Ať už umístíte tiket online nebo u sázkové kanceláře Stanleybet, můžete se kdykoli zeptat na webovou stránku sázkové kanceláře. k výsledkům na váš lístek. To se děje bez ohledu na to, zda mluvíme o sázení na fotbal, tenis, basketbal, házenou, volejbal nebo jiné méně propagované sporty.

Verificare rezultat bilet pentru pariuri plasate online

Pokud dáváte přednost podání tiketu online u sázkové kanceláře Stanleybet je velmi snadné zkontrolovat stav tiketu . Chcete-li to provést, klikněte na uživatelské jméno a zobrazí se sekce „Můj účet“. Vyberte záložku "Historie her" (první v seznamu), po které můžete vyhledat požadovanou sázku / tiket na základě tří filtrů. karetní hry, sázení, jednoduché hry, mechanické hry, stolní hry nebo video poker), ale také počet sázek / tiketů, které chcete zobrazit na jedné stránce.

5b97584b01ea2_1536645195.jpg

Astfel, poti alege perioada care te intereseaza pentru a vedea biletele, tipul de joc (jocuri de carti, pariuri, jocuri simple, jocuri mecanice, jocuri de masa sau video poker), dar si numarul de pariuri/bilete care doresti sa se afiseze pe o pagina.

5b97587695910_1536645238.jpg

Zkontrolujte tiket umístěný u pouličních agentur Stanleybet

Kontrolní kód - pokud jste hráli offline tiket (v sousední agentuře) u sázkové kanceláře Stanleybet, nemusíte ztrácet dobrou minutu hledáním každého online, což je částečně výsledkem tohoto tiketu. Jakmile jste na stránce Stanleybet, přejděte na platformu „Agentury“. Poté se otevře stránka s tlačítkem nazvaným „zkontrolujte svůj sázkový tiket“ uprostřed.

Stisknutím tohoto tlačítka se zobrazí pole, do kterého musíte zadat kód, který najdete v horní části tiketu hrané v agentuře, 3dílný kód. Nás zajímá první část, skládající se z prvních 6 číslic, nazvaná „Ticket Code“ a poslední část, skládající se z posledních 6 číslic, nazvaná „Winning Code“. Můžete také zadat kód a poslat tiket e-mailem, abyste zjistili, zda se jedná o vítězný tiket.

5b9758aa87336_1536645290.jpg

Zkontrolujte výsledky na stránce Stanleybet

Pokud chcete jednoduše vidět výsledky derby toho dne nebo vašich oblíbených šampionátů, stránka Stanleybet vám pomůže a zde. Ať už se bavíme o fotbale, tenise, basketbalu nebo jiných sportech, zde najdete výsledky jak po skončení oné hry, tak i během ní (živě). Tyto výsledky lze nalézt, pokud vstoupíte na platformu "Agentury", záložku "Výsledky", poslední z 9 nahoře. Zde najdete různé filtry, včetně výsledků seskupených podle dnů a sportů, které usnadňují vyhledávání prostřednictvím seznam zápasů, dokonce můžete do vyhledávacího pole zadat kód události, v takovém případě se vám zobrazí pouze výsledek daného zápasu.

thumb_5b9758d9454e0_1536645337.jpg

Na závěr, ať už sázíte online nebo u pouličních agentur, u Stanleybet si můžete zkontrolovat stav svého tiketu během několika málo minut kliknutí. Naší radou však je sázet online, protože výhody jsou nesporné, včetně 5% poplatku, který platíte za tikety podané u pouličních agentur, ale neplatíte za online sázky. Nemluvě o komfortu, který získáte díky možnosti sázet kdekoli a kdykoli, výhodnějších bonusech a akcích a mnoho dalšího.

Vyberte si nejvýhodnější bonus v Česká republika!

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet