Superbet – zkontrolujte tiket online. Vysvětlujeme krok za krokem, jak rychle zjistit, zda jste vyhráli.

Ať už jste nadšení pro sportovní sázení, mezinárodní loterie, virtuální loterie nebo virtuální sporty, na Superbet online můžete zkontrolovat výsledky poměrně snadno. Nemusíte si pamatovat vsazenou sázku / tiket, abyste si ji mohli zkontrolovat, ale stačí pár kliknutí na stránce superbet.ro k tomu || | 511

Superbet – Kontrola výsledků online sázek

Při uzavírání sázek online je velmi snadné zkontrolovat výsledky. Ať už mluvíme o fotbale, tenise nebo jiných sportech, několik sekund/minut po skončení hry je výsledek potvrzen Superbet, s uvedením, zda je vaše sázka vítěz nebo ne. Samozřejmě, pokud jste se rozhodli vsadit, zejména ve fotbale, prostřednictvím nižších pater některých zemí mimo Evropu, výsledek může být ověřen o něco obtížněji, zde se odkazuje na několik desítek minut.

Rezultatul meciului pe care ai pariat il gasesti in contul tau, pe care il poti accesa din partea dreapta a paginii Superbet. Astfel, daca vei muta cursorul pe avatarul tau, aflat langa numele tau de utilizator si suma pe care o ai in cont, vei sesiza o lista cu ajutorul carei vei putea depune, retrage, vizualiza biletele sau vei putea vedea istoricul tranzactiilor. Pentru a afla rezultatul pariului plasat de tine selecteaza campul “Biletele mele”.

5b83bf81224f7_1535360897.jpg

Verificare rezultatului pentru un bilet plasat la o agentie stradala Superbet (offline)

Daca plasezi un pariu bilet la o agentie stradala Superbet, atunci poti apela la Superbet verificare bilet online. Nu trebuie decat ca pe siteul online sa introduci un cod al biletului plasat offline, cod care poate fi gasit in partea stanga sus a biletului. Introdu acel cod pe siteul Superbet, in casuta langa care este scris “Verificare bilet”.

5b83bfb27735b_1535360946.jpg

Poté klikněte na malou šipku vedle pole, které má roli „Vstoupit“, poté objeví se okno s vámi vloženým tiketem a se stavem zápasu ( výherní tiket / poražený / čekání).

thumb_5b83bfd8a02cb_1535360984.jpg

Kontrola výsledků na webu Superbet

Také, pokud si jen chcete výsledky prohlédnout nejen u některých zápasů, aniž byste na tyto zápasy vsadili, je online stránka superbet.ro ideálním místem, kde to můžete udělat. Jak? Výběr podkategorie "Výsledky" z hlavní stránky. Zde můžete vidět nejen výsledky zápasů, které skončily, ale také výsledky živých zápasů, mezinárodních loterií, virtuálních loterií nebo dokonce virtuálních sportů.

thumb_5b83c06fa89be_1535361135.jpg

Jaký je nejúčinnější způsob kontroly výsledku sázka?

Zatím jsme probírali způsoby, jak si můžete ověřit stav tiketu na superbet.ro, a na konci článku vám nabízíme tip – vsaďte si online, pokud ještě nemáte již. Pravděpodobně velkou část těch, kteří přišli na tento článek, zajímá výsledek tiketu podaného offline, v pouliční agentuře Superbet.

O výhodách online sázení jsme na stránkách Legalbet diskutovali nesčetněkrát a při této příležitosti vám připomínáme 3 nejdůležitější výhody:

  • Sázet můžete z pohodlí svého domu, z autobusu, z nákupu; zkrátka - kdekoli a kdykoli, protože všechny online sázkové kanceláře mají také mobilní aplikaci nebo alespoň webovou verzi optimalizovanou pro mobily.
  • Nižší daně - kromě výplatní daně, která je podobná pro offline i online sázení a o které jsme mluvili více v tomto článku, zaplatíte v případě offline sázení také poplatek 5 % v sázce. Pokud vsadíte 100 Kč, 5 % z této částky je poplatek. V podstatě bude v tomto příkladu skutečný vklad 95 Kč.
  • Bonusy za registraci – Nabídka online sázkových kanceláří soutěží o bonusy, a to jak jako nový zákazník, tak i když jste již registrováni. Doporučujeme vám, abyste si přečetli hodnocení sázkových kanceláří v závislosti na poukázkách, abyste přesně zjistili, jak můžete v současnosti v Česká republika sbírat nejlepší online sázkové bonusy.

Podívejte se na pozici Superbet v horní části preferencí sázkařů v Česká republika

Zaslal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet