Typy kvót

Tipuri de cote


Vysvětlení kurzových sázek

„Kurzy“ jsou číselné vyjádření vytvořené sázkovými kancelářemi na základě různých algoritmů a používá se k výpočtu výher každé podané sázky. Teoreticky s rostoucím kurzem pravděpodobnost výhry klesá. V praxi však existuje mnoho výjimek z tohoto pravidla. Britská kvóta (formát zlomku) a americká kvóta. Některé sázkové kanceláře nabízejí zákazníkům možnost vybrat si preferovaný kurz ze 3 výše uvedených typů. Pro správné pochopení uvádíme níže charakteristiky každého typu kvót.


In momentul de fata exista multe metode de prezentare a cotelor, insa majoritatea caselor de pariuri se axeaza pe trei tipuri esentiale: Cota Europeana (formatul zecimal), Cota Britanica (formatul fractionar) si Cota Americana. Anumite case de pariuri, ofera clientilor posibilitatea de a alege tipul de cote preferat din cele 3 tipuri mentionate anterior. Pentru o intelegere corecta, vom prezenta in cele ce urmeaza caracteristicile fiecarui tip de cote in parte.

Evropská kvóta (desetinný formát)

Desetinné kvóty, neboli kvóty evropského typu, jsou ty nejčastější běžné a jsou preferovány většinou evropských sázkařů. Evropské kurzy naznačují potenciální výhru při sázce jedné jednotky. Jinými slovy, vynásobením kurzu hodnotou sázky, kterou jste ochotni vsadit, získáte celkové výhry. Celkové výhry se skládají z částky sázky plus výsledný zisk.

Abychom lépe pochopili, jak se používají desetinné kurzy, uveďme si konkrétní příklad:Na obrázku výše sázková kancelář nabízí kurzy 3,15 na vítězství týmu CFR Cluj, kurz 3,05 v případě nerozhodného výsledku a kurz 2,20 na vítězství týmu Steaua Bukurešť. být takto:

Pornind de la o miza de o unitate, castigul total va fi urmatorul:

 

  • CFR výhra: celkový zisk 3,15 jednotek na sázkovou jednotku
  • Rovnost: celkový zisk 3,05 jednotek na sázkovou jednotku | || 517
  • Victorie Steaua Bucuresti: castig total de 2.20 unitati la o unitate mizata

 

Desetinné kurzy jsou velmi jednoduchým způsobem, jak vypočítat celkové příjmy a zisk, z těchto důvodů je tento typ většina sázkařů preferuje kurzy || English 520

Cota Britanica (formatul fractionar)

Cotele fractionare, sau cotele in stil Britanic, sunt asa cum putem deduce si din numele lor, preferate de majoritatea pariorilor din Marea Britanie.

Abyste pochopili, jak se používají zlomkové kvóty, ukážeme vám vztah mezi zlomkovými kvótami a desetinnými uvozovkami. || Česky 523

Pentru a converti din cote zecimale in cote fractionare, trebuie sa scadeti 1 din cota zecimala si ulterior sa gasiti cel mai apropiat raport de numere intregi. Pornind de la exemplul meciului CFR Cluj – Steaua Bucuresti, iata corespondenta dintre cotele zecimale si cotele fractionare.

 

3,15 || = 2,15 / 1 = || | 527 (cota zecimala) – 1 = 2.15 = 2.15/1 = 43/20  (cota frakciara)

3,05 (cota zecimala) - 1 = 2,05 = 2,05 / 1 = 41/20 (cota frakciara)

2,20 (cota zecimala) - 1 = 1,20 = 1,20 / 1 = 6/5 (frakční kvóta)

 

 

Jednoduché vysvětlení zlomkového kurzu X / Y by bylo následovně: Y představuje sázku v jednotkách, které je třeba vsadit, aby bylo dosaženo zisku X jednotek, pokud je sázka vítězná.

Americký kurz

Kurz Americana je zdánlivě komplikovaný systém , zejména pro sázkaře, kteří jsou již zvyklí na desítkovou nebo zlomkovou soustavu. Je-li ve tvaru kladného čísla, představuje zisk, který může sázející získat při sázce 100 jednotek v případě, že je událost vítězná. Pokud je ve tvaru záporného čísla, představuje sázku, kterou musí sázející vsadit, aby měl zisk 100 jednotek.

Cota Americana este reprezentata sub forma unui numar intreg, pozitiv sau negativ. Cand este sub forma de numar pozitiv, reprezinta profitul pe care il poate obtine pariorul la o miza de 100 de unitati, in eventualitatea in care evenimentul este castigator. Cand este sub forma de numar negativ, reprezinta miza pe  care un parior trebuie sa o parieze pentru a avea un profit de 100 de unitati. 

Zůstáváme u stejného příkladu zápasu CFR Cluj - Steaua Bucuresti, zde jsou kurzy v americkém systému.

 

 

Pornind de la o miza de 100 de unitati, profitul va fi urmatorul:

 

  • Výhra CFR: zisk 215 jednotek na 100 vsazených jednotek
  • Rovnost : zisk 204 jednotek na 100 vsazených jednotek
  • Victorie Steaua Bukurešť: zisk 120 jednotek na 100 vsazených jednotek

 

Naše doporučení je použít desetinný kurz systém (evropský systém), neboť je mezi sázkaři nejoblíbenější. V nepravděpodobném případě, že vám sázková kancelář, na kterou sázíte, nabídne kurzy pouze v americkém systému, stručně vysvětlíme jednoduchý způsob převodu.

 

  1. V případě kurzu reprezentovaného kladné číslo. Vydělte americký kurz 100 a přidejte 1. Příklad: +120 (americký kurz) = 120/100 + 1 = 2,20 (evropský kurz)
  2. V případě kurzu reprezentovaného záporným číslem. Vydělte 100 americkou kvótou a přidejte 1. Příklad: -120 (americká kvóta) = 100/120 + 1 = 1,83

 

Toto jsou hlavní typy kvót, které nabízí domy.sázení a způsob výpočtu pro každý. Naše doporučení pro rumunské sázkaře je používat systém desetinných kurzů, protože je nejsnáze pochopitelný


Objevte sázkové kanceláře s nejvyššími kurzy v Česká republika

Vložil: | || 570

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: 4 mylné představy, které sázkaři mají poměrně často Další: Druhy sázek