Vše o sázení na rohy

Rohové kopy z fotbalového zápasu se také nazývají rohy a mezi sázkaři jsou poměrně oblíbené. Rohový kop, obvykle nazývaný roh, se provádí, když míč opustí hrací plochu po brankové čáře a dotkne se ho hráč bránícího týmu, včetně brankáře. To se provádí z rohu hřiště, odkud míč opustil hřiště.

În acest articol vom vorbi despre tipurile de pariuri pe cornere și vom lua în considerare câteva aspecte de care ar trebui să se țină cont jucătorii care  vor să mizeze pe un astfel de pariu.

Zde jsou některé z nejhranějších rohových sázek…

Tým, který bude mít první rohový kop

licencované online sázení má ve svých nabídkách téměř všechny rohové sázky. Gambler má k dispozici mnoho možností a s malou opatrností může dosáhnout zisku. Jednou ze sázek je „tým, který bude mít první rohový kop“. Obvykle je vhodné sázet na domácí tým, zvláště pokud je oblíbený, protože je mnohem více motivován a povzbuzován fanoušky, začíná útočně od začátku hry.

Celkový počet rohů ”

Existují fotbalové zápasy s mnoha rohy ...

Například zápas Liga 1 Dinamo Bukurešť - Astra Giurgiu, který se odehrál 1. února 2020 v oba týmy měly každý 11 rohových kopů!

Jiné hry mají mnohem méně rohů, takže při sázení nemusíte vybírat náhodně.

Skvělé evropské týmy jako FC Barcelona, FC Liverpool nebo Juventus Turín, dominuje svému soupeři, zvláště když hraje doma, a nepřihrává daleko od středu hřiště a logicky nemůže mít mnoho rohů.

Možnosti sázení jsou obvykle „přes 8,5 rohu“, „nad 9,5 rohu“ a „nad 10,5 rohu“ nebo „pod 8,5 rohu“, „pod 9“, 5 „rohu“ a „pod 10,5 rohu“ , což se týká celkového počtu rohů v zápase.

Můžete si také vsadit, kolik rohů bude v jedné polovině, například „více než 3,5 rohu v první polovině“, „více než 4,5 rohu v první polovině“ a „více než 5,5 rohu v první polovině“ nebo „méně než 3,5 rohu v prvním poločase“, „méně než 4,5 rohu v prvním poločase“ a „méně než 5,5 rohu v prvním poločase“. hostující tým bude mít určitý počet rohových kopů, „přes 4,5 rohu“, „přes 5,5 rohu“, „přes 6 , 5 rohů „/“ pod 4,5 rohu „,“ pod 5,5 rohu“, pod 6,5 rohu „atd. ale záleží na zápase a soutěži. Na slabších šampionátech jako je Kypr, Izrael, Albánie, Lotyšsko, Moldavsko bookmakeři takové nabídky nemají, ale na těch silných nebo skupinách evropských pohárů nebo finálových turnajů je možností na výběr dost. Můžete sázet „nad / pod“ a o přestávce.

Gazde/oaspeţi şi cornere peste/sub

O altă posibilitate de a paria este de a miza că echipa gazdă sau oaspete va avea un anumit număr de lovituri de colţ, "peste 4,5 cornere", "peste 5,5 cornere", "peste 6,5 cornere" / "sub 4,5 cornere", "sub 5,5 cornere", "sub 6,5 cornere" etc, însă depinde de meci şi de competiţie. Casele de pariuri nu au astfel de oferte la campionatele mai slabe precum Cipru, Israel, Albania, Letonia, Moldova, însă la cele puternice sau grupele din cupele europene sau turneele finale, sunt o sumedenie de posibilităţi de a alege fel şi fel de variante. Se poate paria "peste/sub" şi la pauză.

Tým s největším počtem rohů

Pariorii pot alege echipa care va avea cele mai multe lovituri de colţ, cea gazdă, oaspete sau că ambele vor avea acelaşi număr (egal). În oferta  betano Betano najdeme také sázky na tým, který bude mít o přestávce nejvíce rohů. Můžete si také vsadit, že "domácí nebo hostující tým dosáhne 3, 5, 7, 9, 11 nebo 13 rohových kopů", Další možností sázení je "sudé / liché rohy", ale tady je ... hádejte co a já nedoporučuji to. Bookmakeři mají také nabídku „total corner“, ve které si hráč může vybrat nabídky „0-5“, „6-8“, „9-11“, „12-14“ nebo „15+“, přesněji hádat intervaly. || česky 533

Ce este important de știut

Než začnete uvažovat o strategiích rohových kopů, musíte vědět několik důležitých věcí, které nelze ignorovat.

Statistika rohových kopů

Přestože je fotbal jedním z nejvíce nepředvídatelných sportů, studium statistik pomáhá sázejícímu získat přehled o zápase, zjistit, kolik rohů má tým v lize, doma, || | 537

Stil de joc

Některé týmy hledají rohové kopy, aby skórovaly do soupeřovy branky. To platí zejména na britských šampionátech. Týmy šly na poločasovou přestávku za stavu 0:1. 533

Condițiile meteo

Útok za špatného počasí (déšť, mlha, sníh) ), může ovlivnit počet zatáček. Než vsadíte na zatáčky, podívejte se na předpověď počasí. Je také důležité znát stav trávníku, protože ne všechny týmy mají bezvadný terén. Zvolte strategii pro sázku na rohové kopy. Připomínáme, že žádná z těchto strategií nezaručuje stoprocentní zisk a že nikdo není v bezpečí před ztrátou sázek, ale pokud budete dodržovat všechny naše rady, můžete výrazně snížit riziko prohry. || Česky: 542

După ce analizaţi statisticile, stilul de joc al echipelor, precum și condițiile meteorologice şi starea gazonului, puteți începe să alegeți o strategie pentru a paria pe loviturile de colț. Vă reamintim că niciuna dintre strategii nu garantează un profit de sută la sută și că nimeni nu este ferit de pariuri pierdute, însă dacă urmați toate sfaturile noastre puteți reduce semnificativ riscul de a pierde.

Este bine de ştiut că în unele campionate sunt meciuri echilibrate şi atunci media loviturilor de colţ este scăzută. Cel mai bine este să alegeţi campionatele din Anglia, Olanda, Scoţia sau din Germania, pentru că, statistic, în aceste campionate sunt mai multe cornere decât în alte ligi.

Strategie sázení naživo

Toate strategiile privind pariurile loviturilor de colţ sunt concepute pentru a paria în timpul meciului (în modul live). În timpul partidei, pariorul monitorizează cursul jocului și, în funcţie de evenimente, selectează pariul optim.

V mnoha fotbalových zápasech vidíme, jak favorita v určitém okamžiku vede ten na nižším místě. tým. Logicky se bude ze všech sil snažit vyrovnat nebo urvat vítězství, takže počet útoků a tlak automaticky zvýší šanci, že více rohů bude vyšší.

V tomto případě si sázející bude muset vybrat, že vedený tým bude mít více rohových kopů, pokud je tato možnost přijatelná.

Někdy během fotbalového zápasu je hostující tým zaměření svých útoků na obranu a obranu středem. Pokud máme pocit, že je fit a že se soupeře nebojí, bylo by vhodné vsadit na vyšší počet rohových kopů, protože oba týmy budou mít. Bookmakeři mají na tuto možnost obvykle dobré kurzy.

Sázející, který chce riskovat a získat vysoký kurz, může v posledních minutách postupovat podle strategie sázení na rohy.

Pokud by během 80-85 minut bylo kolem 5-6 rohových kopů a sázková kancelář má stále nabídku "přes 2,5 rohů", pak byste na to mohli vsadit nějakou sumu peněz, za to to není vůbec nepřipadá v úvahu, aby přišly 3 rohové kopy najednou, zvláště pokud je tým veden a bojuje s odhodláním remizovat nebo je nerozhodný a potřebuje velké vítězství. || English 550

Mai sunt și meciuri în care vremea este potrivnică fotbalului iar viteza este scăzută, atacurile nu au consistenţă, pasele sunt greşite. După ce urmăreşti atent prima repriză şi observi că din cauza ploii, a ninsorii sau a ceţii ar fi bine să pariezi prin minutul 50 pe un număr mic de cornere. Probabilitatea de a câştiga un astfel de pariu este mare, pentru că fotbaliştii nu joacă în condiții normale, greşesc mult şi nu le iese jocul.

je ten správný a money management je smart.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Sázení na fauly, vyloučení a další fotbalové zločiny